Skontaktuj się

Do którego sądu należy złożyć wniosek o rejestrację spółki z o. o.?

Marcin Bartyński19 lipca 20144 komentarze

We Wrocławiu działa tylko jeden sąd rejestrowy i obsługuje sprawy rejestrowe z całego Dolnego Śląska. Sąd ten dysponuje dwoma wydziałami, które mieszczą się przy ul. Poznańskiej 16, z tym że jeden wydział obsługuje wyłączenie sprawy z Wrocławia, a drugi wydział – z pozostałych miejscowości na Dolnym Śląsku.

Jeżeli zatem siedziba Twojej spółki ma się mieścić w jednym z tych miast: Jelenia Góra, Legnica, Świdnica, Milicz, Oleśnica, Oława, Strzelin, Środa Śląska, Trzebnica, Wołów lub w innej miejscowości na terenie Dolnego Śląska – wniosek o rejestrację spółki z o. o. ślij do Wrocławia na ul. Poznańską. To tutaj Twoja sprawa będzie rozpatrzona.

Czy wiesz, że w pierwszych trzech miesiącach 2014 r. do sądu rejestrowego we Wrocławiu wpłynęło 12 711 spraw? Ciekawe, ile z tych spraw to sprawy o rejestrację spółki z o. o.

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

  Anonymous 5 sierpnia, 2014 o 13:46

  Blog bardzo pomocny, krok po kroku – pełna, rzetelna informacja – serdecznie polecam

  Odpowiedz

  Świetny Prawnik 14 września, 2014 o 15:32

  12 tys. spraw w kwartał to moim zdaniem bardzo dużo. Pozwoliłem sobie dodać Pan bloga do mojego agregatora – swietnyprawnik.blogspot.com 🙂

  Odpowiedz

  Paulina 29 września, 2014 o 10:07

  Ten wpis łącznie z wpisem „Jak założyć spółkę – krok po kroku” z 2013 roku zdecydowanie wiele mi pomógł. Wiadomo na swoją rękę również musiałam wyszukać informacji, ale przynajmniej wiedziałam od czego zacząć i co z czym się je 🙂

  Odpowiedz

  Pasjonat 14 listopada, 2014 o 14:51

  Bardzo pomocny blog. Na prawdę można tu wyszukać sporo ciekawych i przydatnych informacji. Będę polecał Pana na swoim blogu http://wyrokitk.blogspot.com/

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: