Skontaktuj się

O mnie

Odkąd pamiętam, chciałem mieć własną firmę. Z myślą, że chcę prowadzić swój biznes, przeszedłem przez studia prawnicze. Po skończonej aplikacji radcowskiej moje marzenie spełniło się – otworzyłem swoją kancelarię.

W ramach tej kancelarii doradzam przedsiębiorcom takim, jak ty. Między innymi to, jak przekształcać ich małe marzenia w duże biznesy.

Osobiście doradzałem w utworzeniu (w tym przez przekształcenie) wielu spółek z o. o. Tworzyłem i konsultowałem umowy. Przygotowywałem dokumentację w celu złożenia jej w sądzie rejestrowym. A potem z klientem niecierpliwie oczekiwałem na rejestrację spółki. Muszę przyznać, że zawsze odczuwam pozytywne emocje, gdy w wyszukiwarce KRS mogę zobaczyć efekty swojej pracy w postaci zarejestrowanej spółki.

Pomogłem w utworzeniu spółek z o. o. przez przekształcenie przedsiębiorcom z branży medycznej, farmaceutycznej, handlowej (z zezwoleniem na sprzedaż alkoholu), telekomunikacyjnej, produkcyjnej (z dotacją ze środków UE), usługowej (z dotacją ze środków UE), budowlanej, szkoły językowej. Obsługiwane przeze mnie spółki przekształcone były rejestrowane w sądach we Wrocławiu, Warszawie, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Lublinie, Rzeszowie, Łodzi, Krakowie.

Prywatnie wraz ze swoją żoną i (jak na razie) czwórką dzieci mieszkam we Wrocławiu – w tym, jak mawiał mój kolega, najpiękniejszym z miast.