Skontaktuj się

Najpopularniejsze wpisy i blogi w ciągu ostatniego roku

Marcin Bartyński29 maja 2017Komentarze (0)

Dzisiaj zajrzałem do statystyk bloga i wyczytałem, że w ciągu ostatniego roku najpopularniejszy artykuł to ten o przekształceniu spółki cywilnej w spółkę z o. o.

Na drugim miejscu znalazł się jeden z najstarszych artykułów na blogu: Plan przekształcenia – wzór – pisany w czasach, gdy byłem jeszcze aplikantem. Wpis jak najbardziej aktualny, chociaż ja dzisiaj stosuję nieco inny wzór:)

Na trzecim miejscu – chyba dzięki odesłaniu z poprzedniego wpisu – znalazł się inny stary artykuł: Kapitał zakładowy spółki przekształconej. Warto wiedzę teoretyczną z tego artykułu uzupełnić sobie o moje praktyczne doświadczenia związane z wysokością kapitału zakładowego, opisałem je we wpisie: Czy ujemna wartość bilansowa jest przeszkodą do przekształcenia?.

Czwarte miejsce zajął wpis Dokumenty potrzebne do przekształcenia. W niektórych wypadkach warto do tej listy dodać plan przekształcenia, postanowienie o powołaniu biegłego rewidenta oraz opinię biegłego.

Wreszcie piąte miejsce: Przekształcenie działalności gospodarczej w spółkę z o. o. – nie spóźnij się z planem przekształcenia. Temat ten wracał w wielu następnych wpisach.

Blogowe statystyki powiedziały mi także, do których blogów w ciągu ostatniego roku najczęściej trafialiście z mojego bloga (za pośrednictwem linków). Podaję listę ułożoną według największej liczby kliknięć:

 1. Podatki dla prawnika – świetny blog mec. Moniki Markisz; blog nie tylko dla prawników i nie tylko o podatkach;
 2. Legalna apteka – blog mec. Adama Szurpickiego dla farmaceutów; ostatnio zaczął prowadzić drugiego bloga Nowe prawo farmaceutyczne;
 3. Podatki i medycyna – kolejny blog podatkowy, tym razem doradcy podatkowego Bartosza Łukaszczuka – o podatkach w prawie medycznym.

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: