Skontaktuj się

Najlepsze branżowe wpisy w 2017 roku

Marcin Bartyński05 stycznia 2018Komentarze (0)

Cały ten blog jest ogólnie o przekształceniu działalności gospodarczej w spółkę z o. o. i zawiera uniwersalne porady dla wszystkich przekształcających się przedsiębiorców.

Jednak niektóre wpisy są dedykowane dla poszczególnych branż.

Zdecydowanie najczęściej na tego bloga zaglądali przedstawiciele przedsiębiorców transportowych, gdyż spośród branżowych najpopularniejsze były dwa wpisy: Przeniesienie licencji transportowej na innego przedsiębiorcę oraz Czy licencję transportową można wnieść aportem do spółki?

Kolejną popularną branżą była ta, która zajmuje się sprzedażą alkoholu, gdyż w 2017 r. wzięciem cieszył się wpis: Jak nie utracić zezwolenia na sprzedaż alkoholu po przekształceniu?

Na następnym miejscu uplasowały się biura rachunkowe, gdyż ich właściciele (lub potencjalni właściciele) chętnie czytali wpis: Sprzedam biuro rachunkowe.

W pierwszej połowie ubiegłego roku pojawiła się moda na przekształcanie aptekPrzekształcenie apteki w spółkę z o. o. – lista 5 błędów. Jednak ta moda nagle skończyła się w czerwcu w 2017 r.

Nieco mniej popularny był wpis znowu z branży obracającej alkoholem pt.: Przekształcenie spółki cywilnej w spółkę z o. o. a koncesja na sprzedaż alkoholu.

Najmniej popularnymi wpisami były: Trzy rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę przy przekształceniu stacji benzynowej w spółkę z o. o. oraz Przekształcenie operatora telekomunikacyjnego w spółkę z o. o. a zwrot ulgi abonenckiej.

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: