Skontaktuj się

Jak zakładam spółki?

Marcin Bartyński13 listopada 2014Komentarze (0)

Jestem rodowitym wrocławianinem, mieszkam we Wrocławiu, aczkolwiek siedziba mojej kancelarii znajduje się w Oleśnicy (jakieś 25 km od Wrocławia).

W sprawach spółek jestem w stanie pomóc klientom mającym swoje siedziby nawet na drugim końcu Polski (Rzeszów, Szczecin, Olsztyn). Odległość nie ma znaczenia.

Jeżeli chcesz założyć spółkę z o. o. i mieszkach daleko, to nie musimy się spotykać twarzą w twarz. Podczas rozmowy telefonicznej ustalę ogólny kształt umowy spółki. Następnie na maila prześlę Tobie listę pytań i poproszę Cię o udzielenie odpowiedzi – w ten sposób poznam Twoje szczegółowe oczekiwania względem spółki. Na podstawie zebrach informacji przygotuję projekt umowy spółki i skontaktuję się z Twoim notariuszem.

Następnie przygotuję pozostałą dokumentację niezbędną do rejestracji spółki z o. o.

A potem będę czekał na informację z sądu rejestrowego o wpisie spółki do rejestru.

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: