Skontaktuj się

Co wydarzyło się na blogu w maju 2021 r.?

Marcin Bartyński07 czerwca 2021Komentarze (0)

Jesienny maj się skończył, zaczął się czerwiec, a wraz z nim – lato.

Jednakże maj obfitował w nowe wpisy na blogu – w miesiącu maju opublikowałem ich aż pięć. Sporo w porównaniu do poprzedniego okresu.

O czym pisałem w maju 2021 r.?

Kiedy lekarz może zatrudnić lekarza? Ostatnio pojawiało się sporo pytań na ten temat, odpowiadam na nie w tym wpisie.

Przekształcenie a subwencja z Tarczy Finansowej 1.0 Jeden z moich klientów zwierzył mi się, że nie może spać po nocach, gdyż obawia się, że po przekształceniu PFR każe mu zwrócić subwencję. Zupełnie niepotrzebnie.

Umowa o pracę ze swoją spółką z o. o. Jak się przygotować do kontroli ZUS? Warto już na etapie planowania rejestracji sp. z o. o. zastanowić się nad kwestiami zatrudnienia w swojej spółce.

Jak ustalić wartość bilansową majątku przedsiębiorcy przekształcanego? Kilka bardzo praktycznych wskazówek na temat ustalenia wartości bilansowej.

Czy warto prowadzić podmiot leczniczy w formie spółki z o. o. Artykuł zauważony przez mec. Anetę Kułakowską na blogu o spółkach z o. o.

Przekształcenie indywidualnej praktyki zawodowej w podmiot leczniczy

W maju pojawił się na blogu kolejny odcinek podcastu o przekształceniu praktyki zawodowej w podmiot leczniczy. Opowiadałem o tym, czy warto prowadzić podmiot leczniczy w formie spółki z o. o. Jeżeli chcesz posłuchać, kliknij tutaj>>>

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: