Referencje

Marcin Bartyński            05 września 2017            Komentarze (0)

Kilka dni temu zadzwonił do mnie jeden z czytelników, który szukał doświadczonego prawnika do pomocy przy przekształceniu. Mówił, że niedawno zakończył współpracę z innym prawnikiem, który utrzymywał, że ma doświadczenie w tym zakresie, ale okazało się, że ów prawnik dopiero uczył się przekształcenia na sprawie czytelnika.

Dlatego też zostałem poproszony o przedstawienie referencji przez obsłużonych przeze mnie przedsiębiorców. Zwróciłem się zatem do kilku moich klientów. Jeden z nich po około godzinie przesłał mi taką oto laurkę:

Niniejszym zaświadczam, że Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński obsługiwała moją firmę przy przekształceniu działalności gospodarczej w spółkę z o. o.

Operacja przekształcenia przebiegła sprawnie, jestem w pełni zadowolony ze współpracy z Panem Bartyńskim i zdecydowanie polecam jego Kancelarię.

W ciągu kilku dni odpowiedzieli wszyscy klienci, których poprosiłem o rekomendacje – wszyscy wyrazili zgodę na przekazanie ich kontaktów telefonicznych, a ostatnie referencje wpłynęły dzisiaj. Wczoraj zadzwonił klient i przepraszał, że z powodu nadmiaru obowiązków nie mógł referencji wysłać natychmiast.

Z dużym prawdopodobieństwem mogę zatem stwierdzić, że jeżeli zdecydujesz się na współpracę ze mną w zakresie przekształcenia, będziesz zadowolony z obsługi.

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: