Skontaktuj się

O przekraczaniu granic

Marcin Bartyński04 maja 2015Komentarze (0)

Ostatnio skontaktował się ze mną pewien obywatel Ukrainy, który nie zna ani języka polskiego, ani abecadła łacińskiego (ja nie znam ani ukraińskiego, ani cyrylicy). On pisał w swoim języku wrzucał tekst do translatora, przesyłał mi mailem. Ja odpisywałem w swoim języku, odsyłałem mu wiadomość, on sobie to tłumaczył i jakoś rozmawialiśmy na temat prawa spółek – polskiego prawa spółek.

Nie był to jedyny obywatel Ukrainy, z którym miałem przyjemność rozmawiać (inny tym razem znał język polski).

Cieszy mnie to, że mój blog o przekształceniach przekracza granice – nie tylko granice Polski, ale i Unii Europejskiej. Bo to właśnie dzięki blogowi doszło do tych rozmów.

Internet daje duże możliwości!

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 602 490 321e-mail: marcin.bartynski@gmail.com

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński z siedzibą w Oleśnicy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem marcin.bartynski@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: