O mnie

Odkąd pamiętam, chciałem mieć własną firmę. Z myślą, że chcę prowadzić swój biznes, przeszedłem przez studia prawnicze. Po skończonej aplikacji radcowskiej moje marzenie spełniło się – otworzyłem swoją kancelarię.

W ramach tej kancelarii doradzam przedsiębiorcom takim, jak ty. Między innymi to, jak przekształcać ich małe marzenia w duże biznesy.

Osobiście doradzałem w utworzeniu (w tym przez przekształcenie) wielu spółek z o. o. Tworzyłem i konsultowałem umowy. Przygotowywałem dokumentację w celu złożenia jej w sądzie rejestrowym. A potem z klientem niecierpliwie oczekiwałem na rejestrację spółki. Muszę przyznać, że zawsze odczuwam pozytywne emocje, gdy w wyszukiwarce KRS mogę zobaczyć efekty swojej pracy w postaci zarejestrowanej spółki.

Pomogłem w utworzeniu spółek z o. o. przez przekształcenie przedsiębiorcom z branży medycznej, farmaceutycznej, handlowej (z zezwoleniem na sprzedaż alkoholu), telekomunikacyjnej, produkcyjnej (z dotacją ze środków UE), usługowej (z dotacją ze środków UE), budowlanej. Obsługiwane przeze mnie spółki przekształcone były rejestrowane w sądach we Wrocławiu, Warszawie, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Lublinie, Rzeszowie.

Prywatnie wraz ze swoją żoną i (jak na razie) trójką dzieci mieszkam we Wrocławiu – w tym, jak mawiał mój kolega, najpiękniejszym z miast.