Skontaktuj się

Najpopularniejsze wpisy i blogi w ciągu ostatniego roku

Marcin Bartyński29 maja 2017Komentarze (0)

Dzisiaj zajrzałem do statystyk bloga i wyczytałem, że w ciągu ostatniego roku najpopularniejszy artykuł to ten o przekształceniu spółki cywilnej w spółkę z o. o.

Na drugim miejscu znalazł się jeden z najstarszych artykułów na blogu: Plan przekształcenia – wzór – pisany w czasach, gdy byłem jeszcze aplikantem. Wpis jak najbardziej aktualny, chociaż ja dzisiaj stosuję nieco inny wzór:)

Na trzecim miejscu – chyba dzięki odesłaniu z poprzedniego wpisu – znalazł się inny stary artykuł: Kapitał zakładowy spółki przekształconej. Warto wiedzę teoretyczną z tego artykułu uzupełnić sobie o moje praktyczne doświadczenia związane z wysokością kapitału zakładowego, opisałem je we wpisie: Czy ujemna wartość bilansowa jest przeszkodą do przekształcenia?.

Czwarte miejsce zajął wpis Dokumenty potrzebne do przekształcenia. W niektórych wypadkach warto do tej listy dodać plan przekształcenia, postanowienie o powołaniu biegłego rewidenta oraz opinię biegłego.

Wreszcie piąte miejsce: Przekształcenie działalności gospodarczej w spółkę z o. o. – nie spóźnij się z planem przekształcenia. Temat ten wracał w wielu następnych wpisach.

Blogowe statystyki powiedziały mi także, do których blogów w ciągu ostatniego roku najczęściej trafialiście z mojego bloga (za pośrednictwem linków). Podaję listę ułożoną według największej liczby kliknięć:

  1. Podatki dla prawnika – świetny blog mec. Moniki Markisz; blog nie tylko dla prawników i nie tylko o podatkach;
  2. Legalna apteka – blog mec. Adama Szurpickiego dla farmaceutów; ostatnio zaczął prowadzić drugiego bloga Nowe prawo farmaceutyczne;
  3. Podatki i medycyna – kolejny blog podatkowy, tym razem doradcy podatkowego Bartosza Łukaszczuka – o podatkach w prawie medycznym.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 602 490 321e-mail: marcin.bartynski@gmail.com

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński z siedzibą w Oleśnicy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem marcin.bartynski@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: