Skontaktuj się

Najlepsze branżowe wpisy w 2017 roku

Marcin Bartyński05 stycznia 2018Komentarze (0)

Cały ten blog jest ogólnie o przekształceniu działalności gospodarczej w spółkę z o. o. i zawiera uniwersalne porady dla wszystkich przekształcających się przedsiębiorców.

Jednak niektóre wpisy są dedykowane dla poszczególnych branż.

Zdecydowanie najczęściej na tego bloga zaglądali przedstawiciele przedsiębiorców transportowych, gdyż spośród branżowych najpopularniejsze były dwa wpisy: Przeniesienie licencji transportowej na innego przedsiębiorcę oraz Czy licencję transportową można wnieść aportem do spółki?

Kolejną popularną branżą była ta, która zajmuje się sprzedażą alkoholu, gdyż w 2017 r. wzięciem cieszył się wpis: Jak nie utracić zezwolenia na sprzedaż alkoholu po przekształceniu?

Na następnym miejscu uplasowały się biura rachunkowe, gdyż ich właściciele (lub potencjalni właściciele) chętnie czytali wpis: Sprzedam biuro rachunkowe.

W pierwszej połowie ubiegłego roku pojawiła się moda na przekształcanie aptekPrzekształcenie apteki w spółkę z o. o. – lista 5 błędów. Jednak ta moda nagle skończyła się w czerwcu w 2017 r.

Nieco mniej popularny był wpis znowu z branży obracającej alkoholem pt.: Przekształcenie spółki cywilnej w spółkę z o. o. a koncesja na sprzedaż alkoholu.

Najmniej popularnymi wpisami były: Trzy rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę przy przekształceniu stacji benzynowej w spółkę z o. o. oraz Przekształcenie operatora telekomunikacyjnego w spółkę z o. o. a zwrot ulgi abonenckiej.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 602 490 321e-mail: marcin.bartynski@gmail.com

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński z siedzibą w Oleśnicy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem marcin.bartynski@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: