Skontaktuj się

Kolejne święto ZUS

Marcin Bartyński05 lutego 20152 komentarze

Wielkimi krokami zbliża się dzień 10. lutego – kolejne święto ZUSu. Tym razem swoje święto ZUS będzie obchodzić z przytupem. W dniu 10. lutego upływa termin zapłacenia nowej, wyższej składki.

Pamiętaj, że spółka z o. o. powstała w wyniku przekształcenia działalności jest spółką jednoosobową. Oznacza to, że wspólnik takiej spółki musi opłacać składki tak, jak przedsiębiorca. Jedyny wspólnik może uwolnić się od tego obowiązku, zbywając na rzecz innej osoby część swoich udziałów.

A czy wspólnicy spółek komandytowych też świętują razem z ZUSem? Na temat spółki komandytowej poczytasz na blogu mec. Zbigniewa Korsaka – spkomandytowa.pl

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 602 490 321e-mail: marcin.bartynski@gmail.com

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Zbigniew Korsak 5 lutego, 2015 o 09:37

Dziękuję za podlinkowanie bloga!

Odpowiedz

Marcin Bartyński 6 lutego, 2015 o 08:03

A ja dziękuję za komentarz:) Pozdrawiam!

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński z siedzibą w Oleśnicy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem marcin.bartynski@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: