Skontaktuj się

Jak zakładam spółki?

Marcin Bartyński13 listopada 2014Komentarze (0)

Jestem rodowitym wrocławianinem, mieszkam we Wrocławiu, aczkolwiek siedziba mojej kancelarii znajduje się w Oleśnicy (jakieś 25 km od Wrocławia).

W sprawach spółek jestem w stanie pomóc klientom mającym swoje siedziby nawet na drugim końcu Polski (Rzeszów, Szczecin, Olsztyn). Odległość nie ma znaczenia.

Jeżeli chcesz założyć spółkę z o. o. i mieszkach daleko, to nie musimy się spotykać twarzą w twarz. Podczas rozmowy telefonicznej ustalę ogólny kształt umowy spółki. Następnie na maila prześlę Tobie listę pytań i poproszę Cię o udzielenie odpowiedzi – w ten sposób poznam Twoje szczegółowe oczekiwania względem spółki. Na podstawie zebrach informacji przygotuję projekt umowy spółki i skontaktuję się z Twoim notariuszem.

Następnie przygotuję pozostałą dokumentację niezbędną do rejestracji spółki z o. o.

A potem będę czekał na informację z sądu rejestrowego o wpisie spółki do rejestru.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 602 490 321e-mail: marcin.bartynski@gmail.com

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński z siedzibą w Oleśnicy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem marcin.bartynski@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: