Skontaktuj się

Jak przekształcić działalność gospodarczą w spółkę z o. o. – poradnik

Marcin Bartyński19 czerwca 2015Komentarze (0)

Licznik zamontowany pod poradnikiem „Procedura przekształcenia jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę z o. o. – krok po kroku” (do pobrania po lewej stronie) wczoraj wskazał 1000 pobrań.

Poradnik pokazuje procedurę przekształcenia z lotu ptaka. Jeżeli przechodzisz przez nią samodzielnie, to wiedz, że oparcie się tylko na poradniku nie pozwoli Tobie na uniknięcie wszystkich błędów, które mogą pojawić się w związku z nieznajomością lub złą interpretacją przepisów.

Przykładowa lista błędów – tutaj.

A co może pomóc?

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 602 490 321e-mail: marcin.bartynski@gmail.com

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński z siedzibą w Oleśnicy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem marcin.bartynski@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: