Skontaktuj się

Gdy nadchodzi dzień przekształcenia

Marcin Bartyński            05 marca 2015            Komentarze (0)

Gdy nadchodzi dzień przekształcenia (zgodnie z Twoim planem ma być za kilka dni), zadzwoń do sekretariatu wydziału KRS i zapytaj, co z Twoją sprawą.

Czasami okazuje się, że sprawa już trafiła do referendarza, a ten wychwycił brak formalny Twojego wniosku i właśnie przygotowuje odpowiednie pismo z oficjalną informacją na ten temat, które to pismo ma przyjść do Ciebie pocztą za kilka dni.

Bez paniki.

Nie czekaj na to pismo.

Natychmiast dowiedz się, co to za brak formalny (albo telefonicznie, albo udaj się osobiście do sądu) i go po prostu uzupełnij. Jeżeli nie zrobisz tego za późno, uda Ci się uratować dzień przekształcenia.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński z siedzibą w Oleśnicy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem marcin.bartynski@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: