Skontaktuj się

Dźwiękowy zapis rozmowy o tym, kogo Tarcza Antrykryzysowa zwolni z ZUS

Marcin Bartyński31 marca 2020Komentarze (0)

Wczoraj zadzwonił do mnie Rafał Chmielewski z redakcji portalu „Koronawirus i Biznes”. Zadał mi kilka pytań na temat wsparcia przedsiębiorców przez Tarczę Antykryzysową.

Ściślej rzecz biorąc, rozmawialiśmy o tym, których przedsiębiorców Tarcza zwalnia z obowiązku opłacania składek ZUS.

Naszą rozmowę możesz odsłuchać w podcaście „Koronawirus i Biznes”: Zwolnienie z ZUS w okresie epidemii. Kilka godzin po zakończeniu rozmowy Senat przegłosował poprawki. Na dzisiaj na godz. 16 marszałek Witek zaplanowała głosowanie nad poprawkami Senatu. Spodziewam się, że Sejm te poprawki odrzuci. Jeżeli również w dniu dzisiejszym Prezydent ustawę podpisze, a premier opublikuje ją w Dzienniku Ustaw, to jutro wejdzie ona w życie.

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 602 490 321e-mail: marcin.bartynski@gmail.com

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński z siedzibą w Oleśnicy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem marcin.bartynski@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: