Skontaktuj się

Dotacja a przekształcenie

Marcin Bartyński14 lipca 20152 komentarze

Często przedsiębiorcy, którzy pozyskali dotację z funduszy UE lub z budżetu państwa, chcieliby zmienić formę działalności i rozważają formalne przekształcenie jdg w spółkę z o. o.

Często jednak ta kosztowna i czasochłonna droga założenia spółki z o. o. naprawdę nie jest konieczna. Są inne drogi – tańsze i szybsze.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 602 490 321e-mail: marcin.bartynski@gmail.com

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Kamil 19 sierpnia, 2015 o 12:37

Dzień dobry.
Czy zamierza pan rozwinąć w kolejnych wpisach problem dotacji w kontekście procesu przekształcenia?

Odpowiedz

Marcin Bartyński 19 sierpnia, 2015 o 21:51

Dobry wieczór,
tak, ale w przyszłości dalszej niż bliższej. Kolejne wpisy będą o przekształceniu apteki w spółkę z o. o. i przekształceniu spółki cywilnej w spółkę z o. o.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński z siedzibą w Oleśnicy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem marcin.bartynski@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: