Skontaktuj się

Czy można wybrać dzień przekształcenia działalności w spółkę z o. o.?

Marcin Bartyński12 stycznia 2015Komentarze (0)

Kiedyś już o tym pisałem, ale powtórzę to jeszcze raz – jeżeli pozostawisz sądowi dowolność w wyborze dnia przekształcenia działalności w spółkę, to możesz narobić sobie (i swojemu księgowemu) niepotrzebnych kłopotów.

Zapytaj księgowego, jaki dzień wybrać na dzień przekształcenia.

A potem sporządź pismo, w którym prosisz sąd, aby w tym dniu dokonał wpisu. Na kilka dni przed planowanym dniem przekształcenia działalności w spółkę zadzwoń do sekretariatu i przypomnij o swojej prośbie.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 602 490 321e-mail: marcin.bartynski@gmail.com

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński z siedzibą w Oleśnicy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem marcin.bartynski@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: