Skontaktuj się

Czego czytelnicy szukali na blogu w kwietniu 2015 r.?

Marcin Bartyński01 maja 2015Komentarze (0)

Przy pomocy jakich słów kluczowych czytelnicy trafiali na tego bloga?

 

Firma transportowa przekształcenie w spółkę z o. o. Oczywiście, przepisy nie zabraniają przekształcenia przedsiębiorcy transportowego w spółkę z o. o. Pamiętaj jednak o licencji transportowej, która nie przechodzi z automatu na spółkę przekształconą. Więcej na ten temat pisałem między innymi w osobnym wpisie.

Ile trwa przekształcenie jdg w sp. z o. o.? Różnie. 4-5 miesięcy. Czasami krócej, czasami dłużej. Są sposoby, żeby nieco skrócić ten okres. Niedawno o tym pisałem.

Jak zmienić działalność gospodarczą na spółkę? Cały blog jest o tym:) Ponadto napisałem na ten temat poradnik – do pobrania po lewej stronie.

Jak zmienić jednoosobową na trzyosobową. Najprościej – sprzedać/darować udziały.

Odzyskiwanie recykling dwa sposoby. 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 602 490 321e-mail: marcin.bartynski@gmail.com

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński z siedzibą w Oleśnicy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem marcin.bartynski@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: