Skontaktuj się

Co o mnie sądzą moi klienci?

Marcin Bartyński10 kwietnia 2020Komentarze (0)

Pan Daniel:

Do Pana Marcina trafiliśmy dzięki poradom publikowanym przez niego w Internecie i opiniom znajomych. Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić tę Kancelarię za profesjonalizm, miłą obsługę oraz indywidualne podejście do klienta. Pan Marcin potrafił poświęcić swój prywatny czas, odpowiadał na maile i oddzwaniał nawet w niestandardowych godzinach. Na koniec zostaliśmy zaskoczeni bardzo niewygórowanymi kosztami zarówno Kancelarii Pana Marcina, jak również kancelarii i biegłych współpracujących z nim.
Jeśli ktoś chciałby przekształcić jdg w spółkę, to uważam, że Kancelaria mec. Marcina Bartyńskiego jest jedną z najlepszych.

Pan Roman:

Od Pana Marcina uzyskałem duże wsparcie w procedurze przekształcenia działalności gospodarczej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. To była bardzo dobra współpraca. Wszystkie zalecane uwagi oraz proponowane zmiany w dokumentacji zostały uwzględnione. Dzięki takiej profesjonalnej pomocy cała procedura przekształcenia przebiegała bardzo sprawnie i bardzo szybko. Mam zaufanie do Pana mecenasa i z pełnym przekonaniem mogę każdemu polecić usługi Kancelarii Radcy Prawnego Marcina Bartyńskiego. Panie Marcinie, jeszcze raz bardzo dziękuję za udzieloną pomoc.

Pan Łukasz:

Pan Marcin i jego kancelaria pomaga na każdym etapie przekształcenia. Zawsze uprzejmy i profesjonalny. Firma godna polecenia.

Pan Andrzej:

Bardzo polecam w sprawach gospodarczych.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 602 490 321e-mail: marcin.bartynski@gmail.com

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński z siedzibą w Oleśnicy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem marcin.bartynski@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: