Skontaktuj się

Co o mnie sądzą moi klienci?

Marcin Bartyński10 kwietnia 2020Komentarze (0)

Pan Paweł:

Pan Marcin Bartyński skutecznie i szybko przeprowadził przekształcenie mojej prywatnej praktyki lekarskiej w podmiot leczniczy.
Nasza współpraca przebiegała w sposób rzeczowy i konkretny.
Polecam.

Pan Daniel:

Do Pana Marcina trafiliśmy dzięki poradom publikowanym przez niego w Internecie i opiniom znajomych. Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić tę Kancelarię za profesjonalizm, miłą obsługę oraz indywidualne podejście do klienta. Pan Marcin potrafił poświęcić swój prywatny czas, odpowiadał na maile i oddzwaniał nawet w niestandardowych godzinach. Na koniec zostaliśmy zaskoczeni bardzo niewygórowanymi kosztami zarówno Kancelarii Pana Marcina, jak również kancelarii i biegłych współpracujących z nim.
Jeśli ktoś chciałby przekształcić jdg w spółkę, to uważam, że Kancelaria mec. Marcina Bartyńskiego jest jedną z najlepszych.

Pan Roman:

Od Pana Marcina uzyskałem duże wsparcie w procedurze przekształcenia działalności gospodarczej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. To była bardzo dobra współpraca. Wszystkie zalecane uwagi oraz proponowane zmiany w dokumentacji zostały uwzględnione. Dzięki takiej profesjonalnej pomocy cała procedura przekształcenia przebiegała bardzo sprawnie i bardzo szybko. Mam zaufanie do Pana mecenasa i z pełnym przekonaniem mogę każdemu polecić usługi Kancelarii Radcy Prawnego Marcina Bartyńskiego. Panie Marcinie, jeszcze raz bardzo dziękuję za udzieloną pomoc.

Pan Łukasz:

Pan Marcin i jego kancelaria pomaga na każdym etapie przekształcenia. Zawsze uprzejmy i profesjonalny. Firma godna polecenia.

Pan Andrzej:

Bardzo polecam w sprawach gospodarczych.

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: